top of page

Медичний заклад «Neuromed»

               Приватний заклад охорони здоров’я (NZOZ) «Neuromed» - це лікувальний суб’єкт, який надає спеціальну амбулаторну опіку в галузі неврології вже понад десять років. Медичний керівник закладу – доктор Ева Залєска-Щитко, спеціалістка з дитячої неврології й медицини розвиткового віку та нейрофармаколог із понад сорокарічним професійним досвідом, вона неодноразово відзначалася й нагороджувалася за професійну і громадську діяльність, зокрема  Товариством друзів дітей і Президентом Республіки Польща.

          До складу закладу охорони здоров’я входять дві консультації: Консультація дитячої неврології і медицини розвиткового віку та Консультація з неврології дорослих, а також дві лабораторії – лабораторія електроенцефалографії (EEG) i ультрасонографічна лабораторія (USG), яка спеціалізується на передньотім’яній ультрасонографії. Лікарі та медичний персонал закладу «Neuromed» мають багаторічний досвід клінічної, амбулаторної і наукової роботи, здобутий у лікарнях та в університетах Польщі та за кордоном.

          Ми приймаємо пацієнтів на Національний Фонд Здоров’я (NFZ). Наші лікарі і персонал приймають пацієнтів і спілкуються з ними польською, англійською, російською та українською мовами. Ми приймаємо пацієнтів з України, за реєстрацію відповідає наша медична асистентка магістр Анна Маньчак, яка за освітою є російським філологом.

          Реєстрація діє з вівторка до четверга, від 8:00 до 18:00 год.

          Номер телефону реєстрації: +48 61 826 62 36

          Ітернет-сторінка www.neuromed-poznan.com

bottom of page